Pixel
Etiklotsen
Languages
Svenska English
Etiklotsen
Pixel STARTSIDAPixel OM OSSPixel TJÄNSTERPixel KONTAKTPixel REFERENSERPixel LOGGA IN Pixel

OM OSS

Cert Etiklotsar & handledare 2019

Kontakta oss!

Vi vill höra från Dig! Klicka här för att öppna kontaktformuläret.

 

Cert Etiklotsar & handledare 2019

1) Tim Andersson Landskrona
e-post: tim.andersson@landskrona.se
2) Gudrun Back Landskrona
e-post: gudrun.back@landskrona.se
3) Torbjörn Falk Forshaga
e-post: torbjorn.falk@forshaga.se
4 Ann-Louise Filipsson Forshaga
e-post: annelouise.filipsson@forshaga.se
5) Jan Fredriksson Luleå
e-post: jan.fredriksson@svenskakyrkan.se
6) Lars-Åke Grubbström Lidköping
www.androm.se
7) Lena Hagerman Kristianstad
e-post: lena.hagerman@kristianstad.se
8) Jens Ingolf Jönköping
e-post: jens.ingolf@svenskakyrkanjonkoping.se
9) Anders Johansson, Bengtsfors
www.friluften.se
10) Elisabet Öhman Örebro/ E.Ö Humankraft AB
e-post: elisabet.ohman@tele2.se
11) Robert Koss Skellefteå
e-post: robert.koss1965@gmail.com
12) Maria Lagerstedt Stockholm
www.pro4pro.se
13) Marita Lekmo Karlstad
http://www.eminens.se
14) Elvir Mesanovic Landskrona
e-post: elvir.mesanovic@landskrona.se
15) Annika Noleryd Forshaga
e-post:annika.noleryd@forshaga.se
16) Lavdim Rushiti Kristianstad
e-post: lavdim.rushiti@kristianstad.se
17) Carina Sandelin Kävlinge
e-post: carina.sandelin@kavlinge.se
18) Emma Svärd Kristianstad
e-post: emma.svard@kristianstad.se
19) Linda Söderberg Forshaga
e-post: linda.soderberg@forshaga.se
20) Birgitta Twedmark Mölle
e-post: b.twedmark@gmail.com
21) Tomas Twedmark Mölle
www.etiklotsen.se
22) Peter Öhlander Forshaga
e-post: peter.ohlander@forshaga.se
23) Per-Arne Örnberg Trollhättan
www.epilego.se

Kontakta oss!
info@etiklotsen.se
Pixel