Pixel
Etiklotsen
Languages
Svenska English
Etiklotsen
Pixel STARTSIDAPixel OM OSSPixel TJÄNSTERPixel KONTAKTPixel REFERENSERPixel LOGGA IN Pixel

OM OSS

Cert Etiklotsar & handledare 2019

Kontakta oss!

Vi vill höra från Dig! Klicka här för att öppna kontaktformuläret.

 

Cert Etiklotsar & handledare 2019

1) Tim Andersson Landskrona
e-post: tim.andersson@landskrona.se

2) Gudrun Back Landskrona
e-post: gudrun.back@landskrona.se

3) Torbjörn Falk Forshaga
e-post: torbjorn.falk@forshaga.se

4 Ann-Louise Filipsson Forshaga
e-post: annelouise.filipsson@forshaga.se

5) Lars-Åke Grubbström Lidköping
www.androm.se

6) Lena Hagerman Kristianstad
e-post: lena.hagerman@kristianstad.se

7) Jens Ingolf Jönköping
e-post: jens.ingolf@svenskakyrkanjonkoping.se

8) Anders Johansson, Bengtsfors
www.friluften.se

9) Elisabet Öhman Örebro/ E.Ö Humankraft AB
e-post: elisabet.ohman@tele2.se

10) Robert Koss Skellefteå
e-post: robert.koss1965@gmail.com

11) Marita Lekmo Karlstad
http://www.eminens.se

12) Annika Noleryd Forshaga
e-post:annika.noleryd@forshaga.se

13) Carina Sandelin Kävlinge
e-post: carina.sandelin@kavlinge.se

14) Linda Söderberg Forshaga
e-post: linda.soderberg@forshaga.se

15) Birgitta Twedmark Mölle
e-post: b.twedmark@gmail.com

16) Tomas Twedmark Mölle
www.etiklotsen.se

17) Peter Öhlander Forshaga
e-post: peter.ohlander@forshaga.se

Kontakta oss!
info@etiklotsen.se
Pixel